Przeskocz do treści

Schola dziecięca 11:30

O nas


Kto prowadzi scholę:

  • pan Grzegorz (od 4 listopada 2017...)
  • pani Sylwia i pan Tomek (od 1 września do 29 października)
  • pani Asia (od 18 maja 2013 roku do 25 czerwca 2017)
  • diakon Karol (od listopada 2012 do 12 maja 2013 roku)
  • siostra Monika (od września 2006 do końca października 2012 roku)
  • siostra Martyna (... do czerwca 2006 roku)

Serdecznie dziękujemy :-)

Próby i śpiew na Mszy św.

Ks. Andrzej Kunicki, nowy wikariusz naszej Parafii zaprasza najmłodsze dzieci, uczniów klas 0-6, dziewczynki i chłopców do zaangażowania w śpiew na Chwałą Bożą.

Kandydatów do scholi dziecięcej zaprasza wraz z rodzicami (czy dziadkami) na pierwszą, inauguracyjną próbę scholi i pierwsze kroki czynnego udziału w liturgii już w najbliższą niedzielę, tj. 15 września na godz. 10.30 do sali nad zakrystią (Sala Aniołów).

Scholę poprowadzą: p. Grzegorz, p. Sylwia i p. Filip – rodzice, p. Tomasz – organista oraz - od tego roku - ks. Andrzej Kunicki.

Serdecznie zapraszamy.

P.S. Przewidziany wyjazd integracyjny do Choszczówki – Dom Instytutu Prymasowskiego, była letnia rezydencja księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Atrakcje i niespodzianki.

Śpiew psalmów

ZASADY: za przygotowanie psałterzystek odpowiedzialny jest p. Tomek (organista). Należy zgłosić się do niego odpowiednio wcześniej, aby ustalić melodię i przećwiczyć.

TEKSTY PSALMÓW znajdziecie TUTAJ (wystarczy wybrać odpowiednią datę). Zwykle na Mszach z udziałem scholi śpiewamy 2-3 zwrotki.

Tylko przygotowane osoby będą śpiewać !!! :)